Ми дуже раді вас бачити, а точніше ваші замовлення ;) на сторінках магазину scamper.com.ua

Насправді ми жартуємо. Ми дійсно радіємо кожному новому клієнту, який через терени Гугла знайшов наш сайт, а ще більше - тому, хто залишив на сайті замовлення, коментар або гарний відгук, а не просто побіг далі шукати щастя у наших конкурентів. Бо ми стараємося і покращуємося лише для вас, і розуміємо, що все це не задарма лише тоді, коли отримуємо зворотній зв'язок.

Стильні новинки в асортименті, низькі та приємні ціни, індивідуальний підхід до клієнта, преміум-якість, та супер-пупер-фешн-товари. Десь вже читали про таке, бачили? Ми також трохи це не написали у цьому тексті, але потім прийшли до тями і виправились (але частинку все-ж таки залишили, бо наші товари дійсно - супер-пупер-фешн).

Але, поміж всього цього, ми ось що маємо вам сказати, і повірте, це дуже важливо:

  1. Ми працюємо аж з 2015 року. Здавалося б, тільки почали запускати свій інтернет-магазин, а вже маємо більше 5000 задоволених клієнтів. Тому ми з впевненістю можемо cказати, що ви не пожалкуєте, що нас обрали. Наш досвід допомагає нам обслуговувати клієнтів все краще та швидше, а вам - економити час та гроші.
  2. Швидкість та якість обслуговування - наше все. Ми повстановлювали собі всі можливі програми та месенджери, які тільки встигли придумати найрозумніші голови цього світу, аби вам було цікавіше, легше та швидше з нами контактувати. Бо ми дуже цінуємо ваш час, навіть більше, ніж ви зараз подумали, тому з кожним днем у цьому удосконалюємось.
  3. Трохи про ціни. Отримувати над-доходи за рахунок ціни - це не про нас. Але, давайте чесно, кому б не хотілося мати мільярди доларів? Ми їх, нажаль, також не маємо, але зупинятися не збираємось. Тому тримаємо ціни на дууууже прийнятному рівні, аби лише ви телефонували вашим друзям, рідним та знайомим і рекомендували купити товари саме у нас. І коли ми станемо другим Фейсбуком, обіцяємо продати вам свої акції :)

  4. Щодо якості - тут у вас вже напевно, питань немає. Бо хто ж буде рекомендувати магазин, де продаються погані та неякісні товари? Погоджуєтесь? Тому якість товарів - це і є наша найголовніша відповідальність перед вами.
  5. Про знижки - тут все дуже просто. Ви нам - своє замовлення; ми вам - миттєву знижку вже після першої покупки. Так-так, це не сон, ви все правильно прочитали, а якщо хочете детальніше - ласкаво просимо на сторінку під назвою "Бонусна система". Заходьте, не пошкодуєте ;)
  6. Що в нас по доставці - швидше "Нової Пошти" ще ніхто нічого не придумав, то чому б не скористуватися? 1-3 дні, і ваше замовлення вже у вашому місті.
  7. Цей завжди складний процес обміну та повернення. Насправді у нас взагалі намає з цим проблем. Ви нам швиденько пишете SMS-очку з текстом "Друзі, кросівки ж мені виявилися малуваті (великуваті)". Ми вам швиденько відправляємо дані кур'єра, і все! Найбільшою затримкою у всьому цьому є тільки доставка "Новою Поштою", але як вже ми писали - швидше Нової Пошти ще ніхто нічого не придумав.
  8. У вас ще залишилося питання - чи варто покупати взуття в нашому магазині? Звичайно варто, бо в процесі замовлення зможете перевірити, чи не набрехали ми вам у цьому тексті ;) Але спершу заєструйтесь на сайті, щоб вже на другу покупку ви отримали знижку та пішли куштувати морозиво або каву на заощаджені кошти.

Гарних покупок та усмішок!

Ваш SCAMPER