ДОСТАВКА

Доставка товарів здійснюється по всій території України перевізником "Нова Пошта".

Зверніть увагу! Послуги самовивозу, доставки кур'єром, відправки на почтомати, адресної доставки не надаються.

  1. Посилки доставляються тільки у відділення служби "Нова Пошта" у вашому місті.
  2. Замовлення відправляються в робочий час з понеділка по п'ятницю.
  3. Відправлення вашого замовлення здійснюється протягом 24-х годин з того моменту, як ваше замовлення було прийняте, підтверджене і оплачено (частково або повністю).
  4. Повідомлення з номером ТТН відправляються автоматично після 18:00, далі ви зможете відслідковувати своє замовлення через додаток НП або на сайті Нової Пошти.
  5. Терміни доставки замовлень складають від 1 до 3 днів. Попередньо дізнатися орієнтовні терміни доставки з міста в місто ви можете на сайті "Нової Пошти".
  6. Посилки після прибуття зберігаються на вашому відділенні 5 календарних днів, після чого автоматично повертаються відправнику.
  7. Для отримання посилки необхідно пред'явити паспорт і номер ТТН.
  8. Вартість доставки - за тарифами перевізника. Якщо посилки відправляються післяплатою, то сума додаткової комісії за переказ грошей складає 20 грн. + 2% від суми післяплати.

 

ВАРІАНТИ ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ

1. Оплата готівкою при отриманні на відділенні "Нова Пошта" (накладений платіж) - посилка відправляється після внесення гарантійного платежу в розмірі 120 грн., який оплачується попередньо на карту. Сума гарантійного платежу віднімається з підсумкової вартості товару на сайті (тобто сума накладеного платежу буде на 120 грн. менше) і виступає гарантією вашої зацікавленості в придбанні товару. Решту суми ви можете оплатити після примірки / перегляду товару на відділенні Нової Пошти. У разі неявки клієнта на Нову Пошту або відмови від отримання посилки, гарантійний платіж покриває витрати компанії на доставку замовлення.

*Зверніть увагу! Комісія за накладений платіж (20 грн. + 2% від вартості замовлення) оплачується покупцем.

2. Оплата на карту "ПриватБанк" або MonoBank -  переказ коштів за замовлення ви можете здійснити за допомогою перекладу з карти Visa / MasterCard; через мобільний додаток, кассу банку або термінал. Реквізити для оплати вам будуть відправлені в повідомленні після того, як ваше замовлення буде опрацьовано менеджером.

При повній оплаті замовлення на карту, вам не потрібно буде оплачувати комісію післяплати на Новій Пошті при отриманні товару.

*Зверніть увагу! При переказі коштів на банківський рахунок повинна бути зарахована сума, рівна вартості товару на сайті, тому враховуйте комісію вашого банку за переказ.