ЗАГАЛЬНІ УМОВИ ОБМІНУ І ПОВЕРНЕННЯ

Повернення/обмін товару можливо здійснити лише за умови збереження його споживчих властивостей і збереження товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність повної комплектації, а також оригінальної і неушкодженої упаковки і ярликів).

Товар, який був в експлуатації поверненню та обміну не підлягає.

Цей розділ не стосується товару, який продається з приміткою «Акція / Розпродаж».

  • обмін/повернення товару можливо здійснити протягом 14 календарних днів з моменту отримання замовлення на відділенні "Нової Пошти";
  • заявки на обмін/повернення приймаються тільки в письмовому вигляді в робочий час через Viber/Telegram +38 (093) 500-40-91. У телефонному режимі заявки не обробляються;
  • обмін/повернення здійснюється тільки через службу доставки "Нова Пошта".

ПРОЦЕДУРА ОБМІНУ І ПОВЕРНЕННЯ

  1. Напишіть повідомлення з заявкою на обмін/повернення на наш Viber/Telegram +38 (096) 808-84-00. У тексті повідомлення вкажіть наступні дані: ваше ПІБ, номер замовлення, номер телефону, причина повернення/обміну.
  2. Якщо товар, який ви хочете повернути / обміняти має фабричний дефект або брак, або якщо магазином було зроблено помилку при відправленні товару, вам потрібно відправити фото з підтвердженням даного факту. Без фотопідтвердження "з ваших слів" заявки не обробляються.
  3. Після того, як ваша заявка буде оброблена, вам прийде повідомлення з даними кур'єра, на якого потрібно буде вислати посилку на обмін/повернення. За посилки, відправлені за іншими адресами, магазин не несе відповідальності.
  4. Посилка повинна бути відправлена ​​в повній комлектації, в тому ж вигляді, в якому ви її отримали на відділенні НП.
  5. Товар не повинен відправлятися післяплатою. Відправлення посилки здійснюється за рахунок покупця. Якщо ви повертаєте / обмінюєте товар через наявність фабричного браку, збережіть і відправте нам фото чеків з сумою оплати за доставку для компенсації витрат.
  6. Після того, як кур'єр забере вашу посилку з пошти і перевірить, що товар має товарний вигляд (не використовувався, коробка ціла) ПРИ ОБМІНІ вам буде відправлена ​​інша посилка протягом 2-4 днів; ПРИ ПОВЕРНЕННІ буде здійснено повернення грошових коштів на картковий банківський рахунок на 7-й робочий день.