У цьому розділі ми відповіли на найчастіші запитання від наших клієнтів:

  1. Як здійснюється доставка? Доставка здійснюється тільки перевізником "Нова Пошта" по всій території України. Будь-яких інших варіантів доставки не передбачено.
  2. Чи можна приїхати за замовленням сьогодні і самостійно забрати зі складу? Дані послуги не надаються.
  3. Коли відправите посилку? Посилки відправляються в той же день, якщо замовлення було підтверджено до 13:00. Якщо замовлення було підтверджено пізніше, посилка буде відправлена ​​на наступний день.
  4. Навіщо вносити передоплату? По-перше, для того, щоб ціни на нашому сайті залишалися на тому ж прийнятному рівні, і не включали в себе додаткові витрати на доставку замовлень, які клієнти не забрали. По-друге, щоб підтвердити свій намір купити товар.
  5. Надішліть мені без передоплати, будь ласка. Ми однаково цінуємо всіх клієнтів, тому наші умови є однаковими абсолютно для всіх покупців.
  6. А де гарантія, що ви відправите мені товар після того, як я перерахую вам гроші? Ми працюємо з 2015 року і розвиваємо наш інтернет-магазин для того, щоб бути максимально корисними для вас і допомогти вам у виборі та купівлі якісного товару по максимально приємними цінами. Для цього наші співробітники здійснюють велику кількість роботи з пошуку надійних постачальників, формування цін, удосконаленню асортименту, поліпшення якості обслуговування і т.д. Тому гарантією відправки вам товару є велика робота, яку ми робимо для вас.
  7. Доставка платна або безкоштовна? Доставка платна, розраховується за тарифом перевізника "Нова Пошта".
  8. Якщо мені не підійшов розмір, що потрібно зробити? У вас є 14 днів з моменту отримання товару обміняти або повернути його. Процедура обміну і повернення докладно написана у нас в розділі "ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ".
  9. Як зрозуміти, який у мене розмір? Ваш розмір ви можете дізнатися, подивившись на внутрішню лейбу вашого взуття, де часто пишеться розмір устілки в сантиметрах, розмір USA і класичний розмір. Детальніше ми відповіли на це питання в розділі "Як підібрати розмір?".

Якщо у вас ще залишилися питання, напишіть нам, ми обов'язково відповімо і додамо ваше питання в цей розділ.