В цьому розділі ми підготували для вас інформацію про найбільш просту та дуууже привабливу систему знижок, яка діє на нашому сайті:

Щоб отримати знижку, вам не треба щось-там накопичувати, рахувати або обмінювати. Наша найлегша система знижок має найлегші правила, які ми помістили у наступні два пункти:

Розміри знижок, які в нас передбачені - це 2% та 5% від ціни обраного товару.

  1. Знижку у розмірі 2% ви отримаєте одразу після здійснення першої покупки на сайті scamper.com.ua (без прив'язки до суми чека) і надалі зможете робити замовлення з постійно-діючою 2-х відсотковою знижкою на будь-які товари. Ця крута знижка дозволить вам заощадити влітку на кілограм смачного морозива, а взимку на чашку гарячої запашної кави. Єдиною умовою її отримання є те, що ви не повернули придбаний товар протягом гарантійних 14-ти днів, бо знаємо ми таких хитрюг ;) Якщо було повернення, то знижка не нараховується.
  2. Якщо ж ви полюбили наш магазин так само сильно, як і ми любимо своїх клієнтів, і вже встигли зробити стільки замовлень, що загальна їх вартість перевищує 5 000 грн. - система нарахує вам пожиттєво-діючу знижку у розмірі 5 %. Ну тоді вже ви зможете заощадити і на ремонт домівки ;) Але також не забувайте, що при здійсненні повернення, сума цього товару не буде врахована в загальну суму покупок, і ваш ремон трохи затягнеться, чого б нам дууже не хотілося.

Далі буде нудний та нецікавий текст про інші загальні умови, які з першого погляду, нецікаві, але, з другого погляду, вже мають сенс. Тут ви знайдете додаткову інформацію про нашу систему знижок:

  • учасником може стати лише та людина, яка зареєструвалась на сайті scamper.com.ua та має власний кабінет (тобто, замовлення, здійснені через телефон на враховуються);
  • дізнатися, чи нараховано вам знижку, можна через особистий кабінет. Ваша персональна знижка буде відображатися біля ціни товару;
  • знижка стає активною на 14-й день після отримання товару;
  • сума покупок збільшується лише в тому випадку, якщо ви робите замовлення через один обліковий запис. Покупки з різних облікових записів не сумуються;
  • знижки не поширюються на товар, який продається по акції.

Якщо ви ще маєте питання - пишіть нам - Viber +38 (093) 500 40 91, ми з радістю відповімо.

Гарних покупок та усмішок!

Ваш SCAMPER